Voltaire: Štěstí je jenom sen, bolest je skutečná.

Duben 2010

Usami and Misaki

29. dubna 2010 v 14:26 | Weronika Draculla Kathrin Susana Cabuli Turunen |  Fotky JR.
cz-naruto-sasuke-support.blog.cz

Nowaki and Shinobu

29. dubna 2010 v 14:25 | Weronika Draculla Kathrin Susana Cabuli Turunen |  Fotky JR.
cz-naruto-sasuke-support.blog.cz

"Ičiho" Bankai

29. dubna 2010 v 14:19 | Weronika Draculla Kathrin Susana Cabuli Turunen |  >>Fotky B.
cz-naruto-sasuke-support.blog.cz

Junjou Romatica 3.díl

29. dubna 2010 v 13:50 | Weronika Draculla Kathrin Susana Cabuli Turunen |  Online JRNowé SB ;)))

27. dubna 2010 v 16:33 | Weronika Draculla Kathrin Susana Cabuli Turunen |  Kecy w Kleci
Ha, mám nové SB x))))))
1.Mc_Shadynka
2.Alisandru. 

Za obě dvě sem moc ráda ))) Děkuju, že ste se, se mnou spřátelily ^^

Pod Perexem, radši, diplom pro Alesandru.. 
Doufám, že to je on a že se ti bude líbit ;)))  


Nana a Ren

27. dubna 2010 v 12:31 | Weronika Draculla Kathrin Susana Cabuli Turunen |  Fotky N
cz-naruto-sasuke-support.blog.cz

Ren

27. dubna 2010 v 12:27 | Weronika Draculla Kathrin Susana Cabuli Turunen |  Fotky N
cz-naruto-sasuke-support.blog.cz

Ending

27. dubna 2010 v 11:45 | Weronika Draculla Kathrin Susana Cabuli Turunen |  Videa F.F

Opening

27. dubna 2010 v 11:44 | Weronika Draculla Kathrin Susana Cabuli Turunen |  Videa JR.

Hi!Hi!

26. dubna 2010 v 23:42 | Weronika Draculla Kathrin Susana Cabuli Turunen |  Kecy w Kleci
Hi, Hi!
     Opět
sem změnila záhlaví. Musím totiž cvičit nějaké věci do školy, jak se teď hlásím. Sice už mě vzali a je to jen učňák, ale stejně se musím snažit! ))
      Tentokrát je s Ryuzakim z Death Note. Ani v podstatě nevím jak vznikl. Nejspíše z nudy, kterou teď procházím. Ach, nemoc je zákeřná věc. Naštěstí jsem už zdravá, snad, takže by se záhlaví neměla
měnit každou chvilku. Sice nemůžu, za to, že mě to tak brzy omrzí, ale budu se muset držet.. ))
      Okey, okey.. THE END!
Tak pápá děcka a užívejte pohody ;))) 

cz-naruto-sasuke-support.blog.cz
/Náhled záhlaví/

Junjou Romatica 2.díl

26. dubna 2010 v 18:39 | Weronika Draculla Kathrin Susana Cabuli Turunen |  Online JR


Akihiko Usami

26. dubna 2010 v 14:12 | Weronika Draculla Kathrin Susana Cabuli Turunen |  Ostatní JR
Usamimu je 28 let. Vystudoval práva.

Usami je velmi oblíbený autor knih, píše knihy s tématem yaoi (sex dvou mužů), ale má ho pod názvem Yayoi. Je také známí jako člověk který nedodržuje termíny. Pocházel z bohaté a zámožné rodiny, má bratra Haruhiko. O jeho minulosti se nic neví, s vyjímkou toho že žil v Anglii. Dalo by se napsat že Usami nikdy nezažil "teplo rodiny" (čti -milující rodinu-).

Vždy chtěl mít normální život jako ostatní. Usami sbírá hračky a "skladuje" je doma, nejradši má plyšové medvědy a všechny má pojmenované Suzuki - to je nejčastější jméno v Japonsku. Pokud se ptáte co je to za dementa že v 28 letech má medvědy tak je to protože mu to nahrazuje jeho "špatné" dětství.

Pokud jstese koukali na JR nebo JR2 tak jste si jistě musel všimnout že Misaki někdy Usamiho oslovuje Usagi, to japonsky znamená králík.

Misakiho bratr Takahiro byl Usamiho nejlepší přítel cca 10 let, Usami ale k jeho bratrovi pociťoval víc než jen přátelství a to lásku, ale nikdy mu o tom neřek. Takahiro později požádá Usamiho jestli by nepomohl jeho "malému" bráškovy na příjmací zkoušky na univerzitu. Misaki se nastěhuje k Usamimu a ten na něj má narážky, a chudák Misaki musí každý den čelit sexuálním narážkám od Usamiho. Ten se snaží Misakiho přesvědčit že ho miluje, ale nepřestává ho "otravovat". Misaki si uvědomí že má Usamiho víc než rád, tedy že ho miluje. A tak se z těhle dvou stanou milenci. =3

Shinobu

26. dubna 2010 v 14:11 | Weronika Draculla Kathrin Susana Cabuli Turunen |  Ostatní JR
Shinobu je jedinečná uke zrůdička která si v ničem nenechá poradit...

Celá tato patálie s terorem [ze strany Shinobiho], začíná po jeho návratu z Austrálie. Celý rozjařený přijel jen pro to aby, své platonické lásce řekl že ho miluje už od první chvíle co ho uviděl. Zajímavé na tom je že jeho láska - tedy Miyagi byl manželem jeho sestry - toť důvod jeho odjezdu do Austrálie.

V anime i manze se můžete těšit a spoustu různých pitomin co uke zrůdička vymyslí ... Také se vše neobejde bez předčasného uzavírání závěru na nějaké věci - samo že ze strany uke zrůdičky. Která se snaží kolem sebe prskat, plival ale stejně to vyjde vniveč protože je do Miyagiho strašně zamilovaný a snaží se tento cit probudit i v Miyagim. Tyto situace jsou hodně komické a někdy až trapné .. ale v anime musí být ta naivita že všechno bude tak lehké ^^.

To by bylo k němu asi vše.. jen vás chci upozornit na docela vtipnou scénku kdy se chce s Miyagim 'vyspat' - no Miyagi mu řekne že to nedokáže >> kdo myslíte že má pravdu? No určitě velký seme .. který ze začátku ani nevěděl že někdy semem bude ^^.

You Miyagi

26. dubna 2010 v 14:11 | Weronika Draculla Kathrin Susana Cabuli Turunen |  Ostatní JR
Miyagimu je 35 let, učí na stejné univerzitě jako Hiroki, dokonce sním má i kabinet.
I přes to jak se k sobě ty dva chovají (spíš jak se k Hirokimu on chová), jsou velmi dobří přátelé.

Eh .. v kabinetu toho dělají opravdu hodně *smile*, jedna z věcí je že rozebírají svůj milostný život xD, zábavné že? Miyagi každý den zdraví Hirokiho způsobem obejmutí, ne opravdu v tom nehledejte nic erotického ... Miyagimu přijde totiž strašně nudné normální pozdravení tytu "Ahoj nebo Dobrý den" proto si na Hirokim takto 'vybíjí' svůj vtip ^^. Miyagi je docela veselý člověk ale když ho Hiroki setře tím že se sním i jeho vlastně žena rozešla díky jeho práci tak jeho nálada klesne pod bod mrazu -.-".

Byl ženatý s děkanovou dcerou, nyní je rozvedený kvůli jeho lhostejnosti k pocitům a emocím, také pro jeho vášeň ke své práci, která hodně odrazovala jeho ex-manželku.

Je věčný kuřák a maximálně při vyučování je schopný vyndat si cigaretu z pusy. ý

Miyagi není gay a popírá to. Docela zajímavé je když Shinobu 'zakvíkne' s tím že jejich láska je osud . Miyagi nemůže zakrýt skutečnost že ho Shinobova přítomnost neovlivňuje. Později si sám uvědomí že tahle uke zrůdička mu hodně pozměnila život k lepšímu, první věc kdy si to uvědomí je že Shinobu začne žárlit na jeho učitelku ze střední a také dalo by se říci první upříně myšlenou lásku.

Díky uke příšerce jednou málem zapomene na její výročí smrti, rozhodne se že Shinobiho vezme k jejímu hrobu a tak se taky po větší rozepři mezi ním a uke zrůdičkou stane - Tam vesele prohlásí že se ho uke zrůdičky opravdu zamiloval a dokonce zapomněl na datum její smrti a málem by nepřišel.... toho dne se rozhodl že už nikdy k ní k hrobu nepřijde, sám to také řekne matce jeho minulé lásky a ta je bych řekla i velmi ráda.

Nowaki Kusama

26. dubna 2010 v 14:10 | Weronika Draculla Kathrin Susana Cabuli Turunen |  Ostatní JR
Nowakimu je 24 let, ale vypadá že je o hodně mladší.

Nowaki byl pojmenovám podle děckého domova kde žil když byl malý. Jeho jméno Nowaki japonsky znamená tajfun, to protože byl nalezen na prahu d.d. v den kdy byl vydatný déšť a bouřka. Nowaki má horně práce, přesto si vždy najde čas na studium. Každý měsíc přispívá do d.d. nějakýma pěnězma.

Je hodně inteligentní, studování mu jde skoro samo. Chce být lékařem, přesněji pediatrem v USA.

Nowaki se zamiloval do Hirokiho, na první pohled. Vymlouvá se na všechno aby mohl být déle s Hirokim, proto také donutil (a to myslim vážně) Hirokiho aby se stal jeho domácím učitelem.

Povahu má velmi pestrou ale převažuje klidnost a troufalost. Dle mého úsudku bych řekla že víc troufalost, díky nesmělosti (i neaktivitě Hirokiho) se Nowaki stává ten který udržuje kontakt ve vztahu (to neznamená že ho Hiro nemá rád). Jejich vztah je zkouška pro oba, protože vztah student/učitel je zakázaná.Dovolím si napsat že Nowaki je do Hirokiho zamilovaný snad nejvíc z celé JR, možná to je tím že mu to dává nejvíc najevo a ty jejich "slaďárny" "Hiro-san, miluju tě!" vás možná přestanou bavit ale mě to bylo jedno xD.

Hiroki Kamijou

26. dubna 2010 v 13:47 | Weronika Draculla Kathrin Susana Cabuli Turunen |  Ostatní JR
Hirokimu je 28 let. Učí literaturu na jedné univerzitě (společně s Miyagim má i kabinet).

Miyagi se dá považovat za beznadějný případ který pořád provokuje Hirokiho - a že se mu to tím jeho "ťuťu ňuňu" opravdu daří, Hiroki je z něj místama na nervy .. ale to neubera na jejich přátelství.

Když byl malý tak se hodně kamarádil s Usamim, od té doby je do něj tajně a bláznivě zamilovaný. Přejde ho to až když jednou venku potká Nowakiho který ho přímo "uchvátí".

Hiroki se po ustavičném honění a následnému spřátelení stává Nowakiho učitel, později i milenec. Děj se pak zamotává a jak už napovídá název této Romantiky jedná so o Junjou Egoist.

Nwm kam bych měla zařadit Hirovu povahu ale musím uznat že temperamentní Frýzák je proti němu nicka =3. Hiro má velmi vášnivou povahu. Sice někdy připomíná emaře ale to jen připomíná. Možná vás jeho samotářská povaha odradí ale hned na to nastoupí jeho temperament a to se máte na co těšit. Jako příklad by moho stačit jeho učení, co se stane když někdo Hira neposlouchá? Hiroki vezme nějakou knihu, neváhá ani vteřinu a mrští jí přímo na studenta který mu nevěnuje pozornost - nezajímáho ani to že si na něj studenti stěžují =3.

Abych to shrnula - Hirokiho mám asi nejradši z celé Junjou R, no možná Misakiho víc no .. Po pravdě někdy je hodně těžké vyznat se v jeho osobnosti xD.

Misaki Takahashi

26. dubna 2010 v 13:39 | Weronika Draculla Kathrin Susana Cabuli Turunen |  Ostatní JR
Misakimu je 18 let (bude 19), žil se svým bratrem Takahirem. Jeho rodiče měli autonehodu když mu bylo 8, od té doby ho vychovával jeho starší bratr Takahiro. Misaki se cítil zodpovědný za smrt svých rodičů, v tom mu ani nepomohlo že "díky němu" musel Takahiro nechat studování a jít pracovat aby uživil sebe a Misakiho.

Misaki chce jít na universitu - vlastně to dělá hlavně kvůli Takahirovi, potřebuje pomoci s přípravou a tak Takahiro požádá svého nejlepšího přítele Usamiho Akihika jestli by mohl pomoci jeho mladšímu bráškovi. Akihiko souhlasí, stává se učitelem Misakiho => a nejenom v přípravě na iniversitu ^^. Takahiro se stěhuje do jiného města a nechábá Misakiho na pospas 'mírumilovnému' Usamimu.

Díky Usamiho neustálím sexuálním narážkám si později Misaki uvědomí že ho opravdu MILUJE. Tím je Misaki hodně rozrušen + když si k tomu vezme že jeho milovaným je jeho učitel který byl zamilovaný do jeho bratra...

V Junjou Romantice II je Misaki zase ten pomyslný chudáček-myšáček - protože zase musí řešit ár zapeklitých situací. Jako první bychom si mohli dát zjištění že Misaki je atraktivní 'jen' pro členy rodiny Akihiko, jako příklad by nám mohl posloužit bratr Usamiho či jeho sestřenice. Ovšem tato atraktivita nijak nezasáhla otce Usamiho - který to chudákovi Misakimu ještě ztíží.


Animace JR

26. dubna 2010 v 13:34 | Weronika Draculla Kathrin Susana Cabuli Turunen |  Animace JR.
cz-naruto-sasuke-support.blog.cz
cz-naruto-sasuke-support.blog.cz
cz-naruto-sasuke-support.blog.cz
cz-naruto-sasuke-support.blog.czHlas w SONS

25. dubna 2010 v 21:55 | Weronika Draculla Kathrin Susana Cabuli Turunen |  Kecy w Kleci
HI! lidičky.. 
DracuLLa se účastní SONS o nej SONG. Takže prosím o vaše hlásky TADY
Děkuju moc všem.  Because......If you'r 555 them i'm 666

Junjou Romatica 1.díl

25. dubna 2010 v 19:45 | Weronika Draculla Kathrin Susana Cabuli Turunen |  Online JR
Opravdu sem se u toho hodně zasmála ^^xDD