Voltaire: Štěstí je jenom sen, bolest je skutečná.

Kecy w Kleci

Okamžik..

2. července 2010 v 12:36 | DracuLLa
 Zdravím, dlouho jsem tu nebyla a ani se nehlásila, ale věřte, že to bylo opravdu užitečné. Pracovala jsem totiž na novém blogu, kam tento starý přesouvám. Bude.. vlastně už je, tam více nových anime. Některé jsem už dokončené, některé v půlce a některé jsem ani nezačala přidávat. Na tom se ovšem zapracuje přes celé prázdniny ;).. Omlouvám se všem SB, které jsem nenavštěvovala a ni se jim neozvala, ale opravdu jsem neměla moc času, zaprvé jsem byla zaneprázdněna školou, navíc se objevily nové problémy, které jsem musela vyřešit a nakonec jsem pracovala na onom blogu…Tak to by bylo asi vše, doufám, že můj new blog navštívíte x))

Stránka nového blogu je: Draculla's Page 

Něco jako "Proslov"

10. května 2010 v 20:25 | DracuLLa
         Opravdu nechápu naší třídu, jak mohla vymyslet tak... STUPIDNÍ proslov na konec školního roku.  Když jsem to poprvé četla, myslela jsem, že to celí rozervu a vyseru se úplně na všechno, protože jako píča jsem psala proslov na 2 stránky abych zjistila, že tam nakonec nic z mého proslovu není. Když mi pak lidi zdělili, kdo se nejvíc na tom slohu zakládal. Pochopila jsem, že ty dvě největší krávy, prostě nic lepšího vymyslet nedokážou... Mno už se nad tím nebudu rozčilovat, radši se přesvědčte sami..!! 
Paní učitelky, páni učitelé, milí spolužáci.
Dnešek je pro většinu lidí úplně normálním dnem. Pro nás, deváťáky, je ale velice důležitý. Nejen my žáci, ale určitě i vy učitelé se společně těšíme na
tuto chvíli od 1.září. Končí školní rok. Nejvíc toho ale končí pro nás.
Pojďme se na chvíli vrátit zpět do doby, kdy nás, zvídavé prvňáčky, přivítala paní učitelka Špryňarová. Pomalu jsme si zvykali na školní pořádek, ukázňovali se a získávali nové vědomosti.
Jak přibývalo svíček na našich narozeninových dortech, tak rychle ubíhala také naše školní léta. Statečně jsme se prodírali pralesem pravopisu, počítali a řešili slovní úlohy, skláněli se nad moudrostí fyzikálních zákonů, bojovali s neúprosnými chemickými reakcemi, cestovali na mapách světem…
Paní učitelku Špryňarovou vystřídaly další třídní učitelky. V páté třídě k nám přišli noví spolužáci z Tuněchod. Máme spolu hromadu zážitků ze škol v přírodě, z lyžáků a ze spousty výletů. A co víc?…. Přišli jsme na systém tzv. taháků, napovídání spolužákům, sondování otázek k písemkám z vedlejší třídy a pohazování houbou vystřídaly přestřelky křídami.
Zůstanou nám vzpomínky,a ty nám už z paměti nikdo nevymaže. Budeme vzpomínat i na vás na učitele, ke kterým jsme byli velmi kritičtí a měli jsme pocit, že nás trápíte. Všem nám došlo, některým dříve a některým později, že to bylo pro naše dobro. A teď už záleží jen na nás, jak budeme v budoucnu úspěšní.
Nejtěžší pro nás ale bude rozloučit se s kamarády, které jsme potkávali na školních chodbách celých devět let.
         Budeme rádi, když se budeme moci za vámi občas zastavit a připomenout si dobu "kdy jsme byli ještě malí".
Jeden básník kdysi řekl: "Někteří lidé vstoupí do našeho života a zase odejdou. Někteří zůstanou chvíli a náš život navždy změní." Vy jste náš život změnili hodně.
Teď už budeme na svoji "Růžovku" jen vzpomínat.

Rádi bychom vám popřáli pěkné prázdniny a mnoho úspěchů v dalších školních letech.

Za pozornost děkuje třída 9.B.

Nowé SB ;)))

27. dubna 2010 v 16:33 | Weronika Draculla Kathrin Susana Cabuli Turunen
Ha, mám nové SB x))))))
1.Mc_Shadynka
2.Alisandru. 

Za obě dvě sem moc ráda ))) Děkuju, že ste se, se mnou spřátelily ^^

Pod Perexem, radši, diplom pro Alesandru.. 
Doufám, že to je on a že se ti bude líbit ;)))  

Hi!Hi!

26. dubna 2010 v 23:42 | Weronika Draculla Kathrin Susana Cabuli Turunen
Hi, Hi!
     Opět
sem změnila záhlaví. Musím totiž cvičit nějaké věci do školy, jak se teď hlásím. Sice už mě vzali a je to jen učňák, ale stejně se musím snažit! ))
      Tentokrát je s Ryuzakim z Death Note. Ani v podstatě nevím jak vznikl. Nejspíše z nudy, kterou teď procházím. Ach, nemoc je zákeřná věc. Naštěstí jsem už zdravá, snad, takže by se záhlaví neměla
měnit každou chvilku. Sice nemůžu, za to, že mě to tak brzy omrzí, ale budu se muset držet.. ))
      Okey, okey.. THE END!
Tak pápá děcka a užívejte pohody ;))) 

cz-naruto-sasuke-support.blog.cz
/Náhled záhlaví/

Hlas w SONS

25. dubna 2010 v 21:55 | Weronika Draculla Kathrin Susana Cabuli Turunen
HI! lidičky.. 
DracuLLa se účastní SONS o nej SONG. Takže prosím o vaše hlásky TADY
Děkuju moc všem.  Because......If you'r 555 them i'm 666

Opět new záhlo xD

21. dubna 2010 v 19:27 | Weronika Draculla Kathrin Susana Cabuli Turunen
Čaute děcka ^^
      tak ja se máte? Já nic moc, mám angínu, ale přijdu si naprosto zdravá.. Nechápu to xD
   Mno nic, je zase new záhlo. Nevim, ale prostě mě to baví dělat. Okey, nebaví, ale tamto s narutem, se mi už moc nelíbilo. I když vim, že mě tohle stejně po chvilce omrzí taky, asi si od někoho záhlo nechám udělat. Mno uvidíme… )))
          Tak zatím těprd děcka ;))   DracuLLa 

"POKUS"

20. dubna 2010 v 23:26 | Weronika Draculla Kathrin Susana Cabuli Turunen
Um….jelikož sem se nudila, udělala jsem "něco" jako nové záhlaví. Vím je to hrozné! Pokusím se vymyslet a udělat něco lepšího. Snad to vyjde ))) 

Nefungující Episody..

20. dubna 2010 v 20:07 | Weronika Draculla Kathrin Susana Cabuli Turunen
Ahojte děckaaa..

…..takže, chtěla bych vás o něco poprosit, kdyby ste náhodou zjistily, že nejde někde nějaká episoda z Anime a to jakéhokoliv, napište mi to prosím a já to napravím. Děkan..
tak to by bylo vše.


DacuLLa

New, new, new

17. dubna 2010 v 20:40 | Weronika Draculla Kathrin Susana Cabuli Turunen
Takže Miláškové ))  Bude se přidávat nové Anime a to: Ouran High School Host Club, Full metal Alchemist, Nana, Soul Eater, Final Fantasy a doufám, že najdu lístek, který mi dala moje kamarádka, které anime by tu chtěla, tak sou přibudou i ty. 


   Ještě bych chtěla říct, že zítra bude blog aneb jeho majitelka slavit NAROZENINY *Yeahhhh* Bude z ní velká holka ^^ xDD  Takže, zítra se bude dít věcí, že nebude vědět ani co xDD Dobře, možná si toho pár jedinců z vás všimne, tím myslím, všechny co jsem chodí a tím sem jim i za to zavázaná a děkuji jim za to *hluboce se klaní*  
  
   Dále bych se chtěla omluvit, že tu nic moc nepřibývalo,  bylo to tím, že jsem psala čtvrtletku z Matiky, kterou sem určitě zvládla na čtyřku *gratuluje si!* Ano, je to u mě výkon napsat Matiku na 4.. xDD Jak asi chápete, Matika není můj oblíbený předmět... Vy by ste jí taky určitě nemělí rádi, kdyby jste měly, toho "Úžasného" učitele jako má moje maličkost. xP 

    Už budu s tímhle výkecem končit, du si připravit vše na zítřejší den, složky, najít vše potřebné atd..  Tak se mějte krásně moji Miláškové.. 
                                                                                    Papa váš DracuLLa ^^ 

Nedodělané Záhlaví

8. dubna 2010 v 19:07 | Weronika Draculla Kathrin Susana Cabuli Turunen
Okey, záhlaví zatím není úplně úžasná a hlawně takový jaký jsem
ho chtěla.. Pokusím se ho dodělat, pokud budu mít čas. Ještě by tam nemělo být to bílé a přechod ze záhlaví na stránku, by měl být taky jiný, snad se mi to povede a bude to všechno, tak jak sem chtěla..
DRacuLLa 

Opět Zpět xP

12. března 2010 v 19:34 | Kathrin Soile Susana Turunen Cabuli
Sem po nevim jak dlouhý době, opět tady.. Musela sem si dát od blogu pauzu. Přestalo mě to bavit a musela jsem pochopit, že nic lepšího na práci asi opravdu nenajdu.. Takže log se opět rozjede, doplním co chybí atd.. však to znáte..
Tak těprd…
Weronika Kathrin Soile Cabuli aneb Sasuke-sama xPxD

Stránka v polo rozpadu..

17. ledna 2010 v 11:27 | Dracula
…dneska sem chtěla změnit záhlaví, ale blog mi stávkoval a tak mi první nešlo nahrát. Zkusila sem druhé, které tu už bylo, ale to dopadlo tak jak to vypadá; Hrozně. Pokusím se nahrát to první aby to nedopadlo tak jako první pokus.

Omluwa

31. prosince 2009 v 23:47 | Sasuke-sama x)
Ehm, chtěla bych se omluvit že dneska nic nestihnu. Do se segrou dolů na ohňostroj a už teď nestíhám. Tak se mějte hezky pá

Velké Rozhodnutí...

31. prosince 2009 v 16:30 | Sasuke-sama & Tobi
Velké rozhodnutí…
…opravdu velké. Jak už jsem dnes psala tento blog jsem opravdu zanedbávala a dnes to chci změnit. Rozhodla jsem ho úplně od základu změnit. Takže se nedivte když v příslušných odkazech nic nebude a nebo tu vůbec nebudou.
Už se na blogu odehrála první změna a to změna záhlaví. Dělala jsem ho včera asi 2hodiny. Opravdu mi dalo zabrat. Sice to na to nevypadá, ale opravdu jsem si tím potrápila hlavičku. 1.jsem vůbec nevěděla jak to z hlavy
přenést do příslušného programu. 2. jsem nemohla najít nějaké obrázky Robino a to že jich je na Gogolu spousta nelíbil se mi skoro žádny. 3. mi nešlo nahrát na blog, protože můj milovaný počítač má zase nějaké problémy a dělá mi naschvály.
Pokusím se blog celé překopat už dnes, ale nejsem si jistá že se mi to úplně povede. Když ne, tak to samozřejmě dokončím zítra. Toho se bát nemusíte ;)…
Ještě bych vám moc chtěla popřát do nového roku hodně štěstí, zdraví a úspěchu. Hlavně ať se vám splní vaše novoroční přání a ať netrčíte doma jako já. xD
Jděte se ven bavit a užívejte…
Mějte se krásně ;)
Krásný Silvestr vám přeje Vaše Sasuke-sama & Tobi. ;)x*

Btw: napíšu pro vás novoroční povídku, kterou přidám přesně ve 00:00. Těšte se na ní. Určitě se vám, bude líbit ;)x*

Info

31. prosince 2009 v 0:15 | Sasuke-sama & Tobi
Omlouvám se, že tu poslední dobou nic nepřibývá, ale pracuju na mém další Blogu
a píši povídky. Takže na tento blog mi nezbývá tolik času, kolik bych chtěla. Dnes se to pokusím zlepšit. Přednastavím články, aby se tu alespoň dva za hodinu objevily. Děkuju že na tento blog chodíte i přesto, že na něm nic nepřibývá.
Vaše Sasuke-sama & Tobi

Sb x)

26. prosince 2009 v 20:06 | Sasuke-sama x)
Ehm,Ehm,Ehm *odkašlává si*

Nevím jak to napsat…
Asi takhle…
Tenhle článek je pro všechny co se chtěli/jí
spřátelit. Nechci po vás žádné požadavky ani žádné složité věci.
Stačí když mi do komentu napíšete….
1.Vaše jméno-Nick,přezdívku
2. Adresu blogu
3. Přijít na blog, alespoň jednou do týdne a zanechat komentář.
4. Co chceš na diplom ;)

Toď vše. Hrozně jednoduché ;)
Btw: Zajímalo by mě, co jsem na tom tak děsně dlouho vymejšlela xD

Merry X-mas

24. prosince 2009 v 2:22 | Sasuke-sama x)
Happy X-mas
Chtěla bych vám všem popřát krásné Vánoce a hlavně bohatého Ježíška .Doufám že vám nejde jen o Ježíška. Vánoce jsou o pohodě, míru a hlavně de o to aby rodina byla pohromadě.
Dnes v 18:00 budu se svou rodinou sedět u večere. Budeme jíst kuřecí řízky s bramborovým salátem a děda s taťkou kapra. Po večeři se rozkrojíme jablko a pustíme lodičky. Až po tom všem půjdeme na dárky. Abych pravdu řekla hrozně se na to těším. Hlavně na jeden dárek, který chci už hodně dlouho. Cd Tarji Turunen. To je jediný dárek o který stojím.
Mějte se krásně a užijte si tu vánoční pohodu stejně krásně jako já x)x**
Vaše Sasuke-sama & Tobi

New záhlo

24. prosince 2009 v 2:20 | Sasuke-sama & Tobi
New záhlo
Opravdu nevím jak mám začít, chtěl sem napsat něco na způsob, že je nowé záhlaví, ale už mi to příjde jako pakárna. Mělo bejt na něco vánočního, ale nic mě nenapadlo. Nemohla jsem se k ničemu dokopat a tak sem vytvořila alespoň tohle. Doufám že se vám bude alespoň krapet zamlouvat x).

Kdybych byla...

16. prosince 2009 v 19:38 | Sasuke-sama x)
Kdybych byla ovoce, byla bych... jahoda
Kdybych byla barva, byla bych... černá
Kdybych byla zvíře, byla bych... kočka
Kdybych byla domácí spotřebič, byla bych... nefunkční
Kdybych byla kniha, byla bych... nečitelná
Kdybych byla oblečení, byla bych... sukně, tahajíc se po zemi
Kdybych byla šperk, byla bych... zašlý stříbrný přívěšek
Kdybych byla věc, byla bych... kniha
Kdybych byla element, byla bych... oheň
Kdybych byla strom, byla bych...
Sakura
Kdybych byla drink, byla bych... jedovatý
Kdybych byla příchuť zmrzliny, byla bych... jahodová
Kdybych byla planeta, byla bych... opuštěná
Kdybych byla hmyz, byla bych... vážka
Kdybych byla veřejný dopravní prostředek, byla bych... metro
Kdybych byla písnička, byla bych... dlouhá a depresivně romantická
Kdybych byla film, byla bych...
Kdybych byla roční období, byla bych... zima
Kdybych byla květina, byla bych... růže
Kdybych byla povolání, byla bych... spisovatel
Kdybych byla kreslený seriál, byla bych... komiks
Kdybych byla místo, byla bych... hřbitov
Kdybych byla dárek, byla bych... nečekaný
Kdybych byla město, byla bych... Petersburg
Kdybych byla smysl, byla bych... chuť
Kdybych byla hra, byla bych... nehratelná
Kdybych byla sladkost, byla bych... čokoláda
Kdybych byla denní doba, byla bych... zatmění
Kdybych byla část těla, byla bych... oči
Kdybych byla země, byla bych.. Finsko
Kdybych byla sport, byla bych... náročný
Kdybych byla vůně, byla bych... jemná, květinová
Kdybych byla znamení, byla bych... beran
Kdybych byla budova, byla bych... zřícenina
Kdybych byla měsíc, byla bych... prosinec
Kdybych byla gumové cukrátko, byla bych... gumový medvídek
Kdybych byla hračka, byla bych... plyšový medvěd
Kdybych byla látka, byla bych... samet
Kdybych byla tvar, byla bych... proměnlivá
Kdybych byla odpověď, byla bych... nejasná
Kdybych byla slovo, byla bych... Nenávidím tě,
Kdybych byla věta, byla bych... I don't believe you.

Rodičák aneb učitel a jeho přetvářka

15. prosince 2009 v 21:41 | Sasuke-sama & Tobi
Hojky děcka zasvěcená anime, dnes potřebuje vaše Sasuke-sama některému z vás jak se říká "vyplakat na ramínku". Dnes dne 15.12.2009 měla řidičák. Když přišla po velmi únavném dni otrávená domu, myslela, že bude vraždit! Její maminka jí skoro s úsměvem na rtech oznámila, co si o ní jeden z učitelů myslí. V tu chvíli to se mnou málem švihlo. Jak já děsně nesnáším přetvářku a že ten učitel jí teda umí. Na mně se sváří jak svatoušek a pak mě mamce vytmaví jako tu nejhorší, co všem kazí prospěch. Nechápáno, to že si přesedli aby viděly, za to já nemůžu, ale omyl u něho Ano! Nesnáším ho. Myslela jsem, že je to vše v pořádku, tvářil se jako by bylo, ale ne on to musím všechno pokazit. Z fyziky mi dal 3- jen kvůli tomu, že jsem "jednou" nedávala pozor. Nechápu jeho mozkové myšlení, ale asi to máme oba dva jinak.
Tak to by bylo vše. Děkuji za vaše rameny a já bejt vámi, tak se du znovu umýt ;)xD
Pá vaše Sasuke-sama & Tobi

Btw: nebudeme pana učitele Novotného jmenovat, on to nemá rád!

Btw2: Změnila jsem si přezdívku, je to sice jen malá změna, ale aby jste se někdo nedivil. Je to sasuke-sama & Tobi. Jsem to pouze já, jako JEDNA osoba. Spoluautor blogu NEEXISTUJE, aby si to někteří zvás nemyslěli.;)
 
 

Reklama